“Împreună facem bine” | Majestatea Sa Margareta: Toți devenim unul și ne ajutăm unii pe alții. Aceasta este puterea națiunii noastre

“Împreună facem bine” este campania tuturor! Televiziunea Română a primit sprijinul Ministerului Apărării şi are alături Crucea Roşie Română. Sunt şi personalităţi care susţin această campanie şi vor să fie alături de sinistraţi. Sprijinul lor este esenţial. Majestatea Sa Margareta, Custodele Coroanei Regale, are un mesaj de încurajare.