Președintele interimar al României, Ilie Bolojan, a transmis joi, primul său mesaj de la Palatul Cotroceni, în care și-a prezentat obiectivele și a dat asigurări că își asumă „cu demnitate această funcție, cu toată responsabilitatea față de români”.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba