Hamas a emis joi seară un mesaj dur despre ostaticii israelieni din Gaza, afirmând că incursiunea terestră a premierului israelian Benjamin Netanyahu în orașul Gaza înseamnă că Israelul a pierdut orice șansă de a-și scoate ostaticii din teritoriu – vii sau morți.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba