Gimnasta Ana Bărbosu a rămas fără medalia de la Jocurile Olimpice din 2024
Gimnasta Ana Maria Bărbosu (19 ani) a rămas, provizoriu, fără medalia cucerită la Jocurile Olimpice din 2024. Tribunalul Federal Elvețian a aprobat contestația depusă de tabăra americană și a anulat decizia luată de Tribunalul de Arbitraj Sportiv, în urma căreia Ana obținuse bronzul, transmite GSP.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed