Giorgia Meloni, întâlnire cu Donald Trump la Casa Albă: Sperăm să facem Occidentul măreţ din nou

“Sperăm să facem Occidentul măreţ din nou”, a declarat şefa executivului italian, Giorgia Meloni, primită la Casa Albă de preşedintele Statelor Unite, Donald Trump.