George Simion : Nu vom face nicio alianţă cu PSD. Noi facem alianţă doar cu românii, doar cu suveraniştii

Preşedintele AUR, George Simion, declară că soluţia pentru viitorul României este dialogul, menţionând că actuala clasă politică „a căzut în groapa pe care singură şi-a creat-o”. Simion a precizat că nu va face alianță cu PSD la guvernare.