Preşedintele AUR, George Simion, declară că soluţia pentru viitorul României este dialogul, menţionând că actuala clasă politică „a căzut în groapa pe care singură şi-a creat-o”. Simion a precizat că nu va face alianță cu PSD la guvernare.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed