Liderul AUR, George Simion, a lansat un nou atac la adresa coaliției de guvernare, pe care o consideră responsabilă pentru actuala criză politică. Acesta a declarat că „această coaliție toxică pentru România o să sfârșească” și a subliniat că partidul său nu se va implica „în certurile iresponsabile” dintre formațiunile aflate la putere.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed