Liderul AUR, George Simion, a fost văzut marți dimineață în avionul care a decolat de la Cluj-Napoca spre București. Acesta se îndrepta către Capitală pentru a participa, la conferință de afaceri româno-americană ce are loc la Palatul Parlamentului.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba