Astăzi, într-o conferință de presă, prim-ministrul și ministrul Sănătății au anunțat noi reglementări pentru furnizori, flexibilizarea accesului medicilor din secțiile spitalului, dar și majorarea valorii punctului pe serviciu medical în ambulatoriul clinic.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed