Festivalul Nostalgia, o nouă seară, o nouă călătorie în timp
Festivalul Nostalgia a continuat şi aseară cu noi surprize. Cei care au ajuns în Pădurea Băneasa au avut parte de muzică, dans şi decoruri care le-au oferit o adevărată călătorie în timp. Nostalgicii au petrecut până spre dimineaţă, iar ritmurile retro au fost pentru toate gusturile.
Pentru încă o seară, Pădurea Băneasa a devenit portalul pentru o călătorie muzicală în timp.
Studioul de Telejurnal din anii ’70 a fost una dintre atracţiile principale. Vizitatorii au intrat în pielea crainicilor de știri old-school.
Muzeul Nostalgia a atras şi el mii de curioşi care s-au putut bucura nu doar de un spaţiu cu obiecte vintage, ci de casa copilăriei părinţilor sau chiar a bunicilor.
Forfotă mare a fost şi la Liceul Nostalgia.
Festivalul continuă şi în această seară, unde sunt aşteptate noi surprize.

