Pentru Ilie Bolojan sunt două scenarii plauzibile în acest moment, dacă moțiunea de cenzură va trece: prima, o guvernare fără PSD, a doua, să treacă în opoziție, unde să construiască un pol de modernizare. Premierul a făcut aceste declarații miercuri seară, în Ediția Specială de la TVR 1, moderată de Ramona Avramescu.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed