EXCLUSIV Alexandru Rogobete, despre ambulatoriul de seară: Un chirurg ar trebui să facă o tură de după-masă o dată la două săptămâni

Ministrul Sănătății Alexandru Rogobete a explicat cum va fi organizat ambulatoriul de seară, în emisiunea Prim Plan de joi seara, unde a fost chestionat de jurnaliștii Ștefan Onica și Diana Brâncuș.