Ministrul Sănătății Alexandru Rogobete a explicat cum va fi organizat ambulatoriul de seară, în emisiunea Prim Plan de joi seara, unde a fost chestionat de jurnaliștii Ștefan Onica și Diana Brâncuș.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed