#EuSuntRomania. Sorin (Baia Mare): “Sunt mândru de România pentru că este prețuită în lume”
Sorin, din Baia Mare, ne-a transmis următorul mesaj:
“Eu sunt mândru de România pentru că este prețuită în lume.”
Un alt mesaj a venit de la Cristian: “Depinde de noi înșine să ne fie bine pe viitor. Timpurile se schimbă mereu“.

