#EuSuntRomania. Sorin (Baia Mare): “Sunt mândru de România pentru că este prețuită în lume”

25 November 2018, 23:01

Sorin, din Baia Mare, ne-a transmis următorul mesaj:

Eu sunt mândru de România pentru că este prețuită în lume.”

Un alt mesaj a venit de la Cristian: Depinde de noi înșine să ne fie bine pe viitor. Timpurile se schimbă mereu“.

 

Urmărește-ne pe Google News

Ultima Oră

Cele mai citite

Cele mai citite pe aceeași temă