Delegația României a sosit de la Jocurile Olimpice. Lipă: ”Paris 2024 s-a terminat, Los Angeles 2028 a început”. Cambei: ”Împreună am fost o echipă”

Ultimii sportivi români participanți la Jocurile Olimpice de la Paris 2024 au revenit în ţară luni, pe aeroportul Otopeni. Sosirea acestora a fost în direct pe TVR Info și TVR Sport, într-o Ediție specială.