Doi membri ai Gărzii Naționale a SUA au fost împușcați în apropiere de Casa Albă
Atac armat în SUA. Doi membri ai Gărzii Naționale au fost împușcați, miercuri după-amiază, în apropiere de Casa Albă, lângă Piața Farragut. Sunt informații contradictorii despre starea lor. Autoritățile spun că cei doi sunt în stare critică, dar a circulat și informația că ei ar fi murit. Un suspect a fost arestat.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed