Statele Unite al Americii îşi retrag o parte dintre militarii staţionaţi la noi în ţară, a confrmat ministrul Apărării Naţionale. Este vorba în principal despre trupe amplasate în baza de la Mihai Kogălniceanu. Vorbim despre o decizie așteptată și despre care se vorbea încă de la începutul anului.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed