Covaliu: Medalia la gimnastică pe care România a primit-o este pe deplin meritată. Va ajunge foarte curând în România şi sportiva va intra în posesia ei

Preşedintele COSR, Mihai Covaliu, a declarat, luni, la Aeroportul Henri Coandă, că Ana Maria Bărbosu va intra în curând în posesia medaliei de bronz la sol, după Jocurile Olimpice de la Paris