Concurs cu premii “Cu TVR mergi la NOSTALGIA!” | Câștigătorii de joi, 26 iunie
Concursul “Cu TVR mergi la NOSTALGIA!” continuă până pe 28 iunie. Avem și în această seară doi câștigători. Ion Constantin Tunaru din București și Emanuela Georgiana Alexandrescu, tot din București.
Telespectatorii sunt invitaţi să urmărească programele TVR, inclusiv în spaţiile destinate publicităţii.
Pe ecranul televizorului apare un QR Code care trebuie scanat pentru participarea la concurs. Astfel va fi accesat formularul care trebuie trimis pe adresa [email protected].
Cei înscriși în competiție pot câștiga, prin tragere la sorți, invitații duble, la Festivalul Nostalgia 2025.
Aceștia vor fi anunţaţi în Telejurnalele de la ora 20.00, de pe TVR1 şi TVR INFO, pe site-ul tvr.ro și pe pagina de Facebook a TVR.

