Centrul de Arşi de la Spitalul Floreasca din București intră în carantină. Ministerul Sănătății a dat mai multe amenzi

Centrul de Arşi de la Spitalul Floreasca din Capitală intră în carantină. Decizia vine în urma controalelor declanșate acolo de Ministerul Sănătății.