Comunicarea faţă în faţă e înlocuită de aplicaţii, ceea ce ne face vulnerabili in faţa hackerilor, care devin tot mai inventivi şi agresivi. În România, au început să se folosească chiar şi de numele Directoratului Naţional pentru Securitate Cibernetică pentru a-i păcăli pe oameni.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed