Călătorie cu peripeții pentru pasagerii unui tren. Au ajuns la destinație după 20 de ore

Călătorie cu peripeții pentru pasagerii unui tren care traversa țara de la est la vest. După ce au plecat din Mangalia cu o întârziere de peste 100 de minute, călătorii unei garnituri cu destinaţia Oradea au adunat pe drum şi alte întârzieri din cauza restricțiilor de circulaţie.