Ministrul Energiei, Sebastian Burduja, a transmis luni, că în țara noastră, situația este monitorizată atent și este sub control. „Am deplină încredere în experții noștri, care au demonstrat de fiecare dată că suntem capabili să gestionăm situațiile dificile apărute, așa cum au fost și cele din perioada sărbătorilor pascale” a transmis ministrul pe Facebook.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba