Premierul Ilie Bolojan a declarat că joi sau vineri va avea întâlniri cu reprezentanții sindicatelor și a precizat că angajații din sănătate nu au niciun motiv să facă grevă, deoarece reducerile din ultima vreme nu le vor afecta veniturile salariale.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed