Ministrul Energiei, Bogdan Ivan, a convocat luni după-amiază Comandamentul Energetic Național, la sediul Dispecerului Energetic Național, în contextul temperaturilor scăzute.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed