Bătaie în plină stradă în orașul Pantelimon între două clanuri. Agresorii au mers apoi la spital și au distrus aparatura din camera de gardă

O bătaie începută în stradă în orașul Pantelimon a continuat într-un spital din Capitală. Mai mulți indivizi au luat cu asalt camera de gardă a Spitalului Pantelimon pentru a-i găsi pe cei pe care îi răniseră anterior.