O bătaie începută în stradă în orașul Pantelimon a continuat într-un spital din Capitală. Mai mulți indivizi au luat cu asalt camera de gardă a Spitalului Pantelimon pentru a-i găsi pe cei pe care îi răniseră anterior.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed