Trei asistenţi medicali din cadrul Serviciului de Medicină Legală Constanţa, respectiv Serviciului de Anatomie Patologică al Spitalului Judeţean de Urgenţă Constanţa au fost trimişi în judecată pentru luare de mită în formă continuată, informează, miercuri, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanţa.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed