Iranul ar putea ataca Israelul în următoarele ore – a declarat un oficial american. Guvernul israelian se întruneşte în regim de urgenţă, iar ambasada americană din Israel şi-a trimis acasă toţi angajaţii şi le-a recomandat să stea în preajma adăposturilor. Alerta vine după ce armata israeliană a declanşat operaţiunea terestră în sudul Libanului. Denumită Săgeţile Nordului, campania se doreşte a fi una limitată strict la zona de frontieră
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed