Apa încă nu este bună pentru consum, la Curtea de Argeș. Autoritățile sanitare analizează noi probe
Apa care ajunge în casele localnicilor din Curtea de Argeș este din nou limpede, după ce zilele trecute era maronie. Pericolul însă nu a trecut.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed