Apa încă nu este bună pentru consum, la Curtea de Argeș. Autoritățile sanitare analizează noi probe

Apa care ajunge în casele localnicilor din Curtea de Argeș este din nou limpede, după ce zilele trecute era maronie. Pericolul însă nu a trecut.