Ana Maria Bărbosu, medalie de bronz la individual, la Campionatele Europene de la Leipzig
Ana Maria Bărbosu este prima gimnastă după Larisa Iordache medaliată la individual la europene. La Leipzig, Ana a urcat pe treapta a treia a podiumului de premiere și a câștigat bronzul, iar Denisa Golgota s-a clasat pe 7.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed