Alexei Navalnîi ar fi murit mai devreme decât a anunțat penitenciarul “Lupul Polar”. Un deținut a povestit că în seara zilei de joi, 15 februarie, în închisoare a fost o agitație neobișnuită. În curtea penitenciarului au intrat mai multe mașini, după ce toți condamnații au fost închiși în barăci și avertizați să nu facă nicio mișcare.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed