Direcţia Generală de Asistenţă Socială a Municipiului Bucureşti (DGASMB) a redeschis Adăpostul de Urgenţă Şerban Vodă, ce pune la dispoziţie 40 de locuri pentru a face faţă numărului tot mai mare al oamenilor străzii.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed